Hurda Alüminyum fiyatlarını etkileyen 3 önemli ana unsur vardır,
1-Hurda Alüminyum özelliği;Hurda Alüminyum Talaş, Hurda Alüminyum Sert (Alaşımlı), Beyaz Yumuşak Alüminyum, Renkli Hurda Alüminyum olmak üzere dört farklı özellikte bulunmaktadır.Bu özelliklere ve alüminyum oranına göre fiyat teklifi vermekteyiz.

2-Hurdanın ağırlığı; Her zaman fiyat teklifi verirken satın alacağımız hurdanın ağırlığı ve sürekli olması vereceğimiz fiyat teklifini artı yönde etkilemektedir.

3-Hurdanın alınacağı adres;Hurdanın bulunduğu adres geri dönüşüm tesisimize ne kadar yakınsa fiyat teklifi verirken bunu göz önünde bulundurmaktayız.Çünkü uzak mesafelerden alınacak hurdanın hem nakliye hemde zaman kaybı olarak önemli bir rolü vardır.

Elinizde bulunan hurda alüminyumların değerini öğrenmek için demsan geri dönüşüm olarak sizleri işletmelerinizde ziyaret ederek çeşitli ölçümlere yaparak mevcut hurdaların durumu, ağırlığı ve fiyatı hakkında bilgi veriyoruz.Değerli müşterilerimiz Güncel Hurda Alüminyum Fiyatları için bizlere 0507 042 75 19 ulaşabilir, elinizde hurda olarak bulunan alüminyum metali için fiyat teklifi alabilirsiniz.Hurda

Alüminyum Fiyatları temel olarak LME Borsasına ve Çolakoğlu metalurji firmasının hurda alüminyum satın almaları baz alınarak verilmektedir.Elinizde bulunan Alüminyum hurdalarınızı yerinizde değerinde nakit olarak almaktayız.
Geri dönüşümde lider firmalardan biri olan DEMSAN, Sizlere daha iyi hizmet vermek için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır, Bu bağlamda lütfen bize danışmadan hurda alüminyum satışı yapmayın.